مهر فوری در کمترین زمان / سفارش تلگرامی  09351600820

 

نحوه سفارش

شما میتوانید از طریق تلگرام به صورت انلاین مهر خود را سفارش دهید همچنین تلفن های دفتر اماده پاسخگویی می باشند لازم به ذکر است مهر های لیزری در کوتاه ترین زمان تحویل مشتریان میگردد و از کیفیت بالاتری نسبت به مهر های ژلاتینی برخوردار هستند مهر های لیزری با دو کیفیت چین و تایوانی موجود میباشند و مهر های ژلاتینی معمولا به زمان بیشتری جهت ساخت احتیاج دارند مهر های ژلاتینی از قیمت پایین تری نسبت به مهر لیزری بر خوردارند.

مدارک لازم جهت ساخت مهر

جهت ساخت مهر برای موسسات و شرکت ها کپی اگهی ثبت یا کپی روزنامه رسمی به همراه کپی کارت ملی یکی از اعضا هیئت مدیره از مشتری دریافت میگردد برای ساخت مهر افراد مدارکی همچون کپی کارت نظام پزشکی کپی کارت نظام مهندسی ، کپی پروانه وکالت و … از مشتریان دریافت میشود.

طراحی مهر

طراحی مهر ژلاتین و مهر لیزری در موسسه آرمان با توجه به زمان و حجم کاری شامل هزینه میشود شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر از طرق تلگرام با ما در ارتباط باشید.

 

مهر لیزری

مهر های لیزری از تکنولوژی جدیدتر و کیفیت بالاتری نسبت به سایر مهر ها برخوردار می باشند همه این محصولات به صورت اتوماتیک بوده و دارای جوهر مخصوص و قابل شارژ می باشند در مهر های لیزری قابلیت چاپ حروف با ضخامت خط پایین تر و لوگو هایی که دارای سایه و حساسیت های خاص هستند با بالاترین کیفیت قابل ساخت می باشد.

مهر ژلاتین

مهر ژلاتین از انواع مهر ژلاتین دسته معمولی و مهر ژلاتین با پایه های اتوماتیک برخوردار است که مهر های دسته معمولی با پایه پلاستیک و کریستالی و مهر اتوماتیک با انواع پایه یا قیمت های متنوع موجود میباشد.

مهر جیبی

مهر جیبی لیزری و مهر جیبی ژلاتین هر دو با پایه های متنوع موجود میباشند با توجه به تنوع سایز و قیمت این محصولات جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید.

 

مشاوره و سفارش از طریق تلگرام

 

 

گالری تصاویر مهر فوری