درباره ما

هرچی که لازمه راجع به ما بدونین 🙂

فعالیت ما در زمینه چاپ ، تبلیغات، تولید تابلوهای محیطی داخلی و خارجی و طراحی گرافیک، از سال ۱۳۶۴ در خیابان مطهری تهران شروع شد.

طی این سال ها تمام تلاشمان بر این بود تا در همه زمینه های مرتبط، خودکفا شویم و خدمات مجموعه را با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب ارائه دهیم.

در سال ۱۳۸۰ با توسعه در چاپ و لیتوگرافی تحت عنوان برند چاپ آرمان قلم، چاپخانه را دایر و وارد کننده اولین دستگاه لیزر در ایران با برند تروتک اتریش بوده ایم .

عضو نمونه اتحادیه در زمینه حک روی‌ سطوح فلزی ، تابلو سازی و ساخت بج سینه

جزو اولین تولید کننده های بگ پارچه ای با چاپ ۴ رنگ بوده ایم و تا امروز مفتخریم با بکارگیری باکیفیت ترین دستگاه ها در زمینه چاپ افست ، چاپ دیجیتال ، چاپ رول ، دستگاه های برش لیزری و حک ، سی ان سی سلفون کشی و … پس از نزدیک به ۴۰ سال فعالیت صنفی در زمینه چاپ و تبلیغات، تلاشمان بر این بوده که بالاترین کیفیت خدمات را برای مشتریان به ارمغان بیاوریم.

در سال های اخیر تمرکز ویژه ای نسبت به طراحی گرافیک و خدمات طراحی و پشتیبانی سایت داشته ایم و با توجه به پیشرفت در این زمینه، در تلاشیم تولیدات ما از نظر طراحی متمایز با همکاران بوده و

امیدواریم ما را در پیشرفت در این مسیر همراهی کرده و نظرات خود را برای ما ارسال کنید.

طراحی و چاپ آرمان

ما طرح‌های چشمگیری خلق میکنیم که به نتایج ملموسی تبدیل میشه.

تیم طراحی ما میتونه به شما کمک کنه در میان دیگر کسب و کارها تصویر باثباتی از برند خود بسازید، تعامل برند را افزایش بدید و نرخ تغییر در برند و درآمد زایی را بهتر کنید.

چرا باید تیم طراحی ما رو انتخاب کنید؟

 • رویکرد استراتژیک
 • تیم با تجربه
 • توجه به جزئیات در طراحی و چاپ
 • راهنمایی در سراسر طراحی و چاپ
 • انعطاف پذیری و سرعت در انجام خدمات
 • آموزش و مشاوره حتی بعد از تحویل خدمات
infographic chera |

چرا طراحی گرافیک مهم است؟

 • اولین تاثیر ماندگار در دید مشتری نسبت به برند شما

اولین برخورد با برند شما، لحن ادامه ارتباطتون با مشتری هارو مشخص میکنه. (کلا اولین برخورد مشتری با شما مشخص میکنه که ادامه ارتباطتون چه شکلی خواهد بود) و اولین چیزی که مردم وقتی در مورد شما تحقیق میکنن میبینن، لوگوی شما، تصویرهای شما و هرچیز قابل دیدنی(شکل و تصویر و هنر تجسمی و ...) از شماست.

هویت بصری شما و همه ی اِلِمانهای(عناصر) طراحی گرافیکی شما باید در همه پلتفرم‌‌ها(اینستاگرام، وبسایت یا هرچی..) یک داستان رو روایت کنه و افراد رو تحریک کنه که چیزهای بیشتری از شما بدونن

 • برای برجسته شدن در کسب و کارتون (هنرتون، صنعتتون)

طراحی گرافیکی یکی از مهمترین ابزارهای متمایز کردن برندتون از رقباست. محتوای خلاقانه در کنار طراحی گرافیکی با کیفیت می‌تونه به شما کمک کنه در بین رقباتون متمایز بشین. یک طراحی خوب، تصویری خاص و منحصر به فرد از برندتون در ذهن مخاطب ایجاد می‌کنه.

  • برای افزایش نرخ تعامل

کیفیت طراحی گرافیکی شما و تاثیری که با اون روی مشتری‌هاتون می‌گذارید، می‌تونه بر میزان تعامل شما تأثیر زیادی بزاره. یک تصویر متمایز اما ثابت از برند در تمام پلتفرم‌ها می‌تونه به شما در ایجاد اعتبار کمک کنه و از شما یک برند معتبر و قابل اعتماد در چشم مشتری‌ها بسازه.

  • برای افزایش آگاهی از برند شما و اطلاع رسانی برند شما

یک طراحی گرافیکی برجسته که بر منحصر بفرد بودن برند شما تاکید میکنه، میتونه به شما کمک کنه که برای مشتریانتون و هرکسی که با برند شما در تعامله، قابل تشخیص تر باشید. در نتیجه اگاهی از برند رو افزایش میدید که همین باعث میشه نرخ تعامل شما با مشتری بیشتر بشه

  • برای انتقال پیام اصلی برند شما

هر برند و هر کسب و کار هدفی داره. و اگر می‌خواهید موفق شوید، باید پیام اصلی خود را از طریق طراحی گرافیکی به مشتریانتون، رقبا و همه افراد به روشی واضح، مختصر و منسجم منتقل کنید. علاوه بر این، زمانی که محصولات، وب سایت، رسانه های اجتماعی و سایر کانال های شما دارای عناصر طراحی گرافیکی باکیفیت هستند (علاوه بر بازاریابی، فروش و استراتژی تجاری مناسب)، اکثر مشتریان شما برداشت مثبتی از برند شما خواهند داشت.