lazy |
lazy |
lazy |

پیشنهاد میکنیم قبل از سفارش، متن زیر را مطالعه کنید.

برای ساخت مهر شرکت و موسسات، مهر دکترا، وکالت، مهندسی و … نیاز به ارائه مدارک میباشد.

برای مشاهده روی لینک مدارک مورد نیاز جهت ساخت مهر کلیک کنید.

تفاوت مهر های ژلاتینی و لیزری:

مهر های ژلاتینی میتوانند با دسته معمولی یا با دستگاه اتوماتیک (دستگاه همراه با استامپ) در مدت زمان 1 روز کاری ساخته شود. مهر های لیزری اما فقط با دستگاه اتوماتیک ساخته میشوند و در مدت زمان 1 ساعت کاری آماده می شوند. کیفیت چاپ  مهر های لیزری بالاتر از مهر های ژلاتینی میباشد اما لازم به ذکر است مهر های لیزری فقط با جوهر مخصوص مهر لیزری شارژ می شوند. مهر های لیزری توانایی چاپ خطوط ظریف و لوگو های سایه دار را دارند اما کیفیت مهر های ژلاتینی هم بسیار بالاست البته در صورتی که دستگاه با کیفیتی انتخاب کنید. با توجه به تجربیات مشتریان ، برای مصرف بالا در روز مهر های ژلاتینی رو پیشنهاد میکنیم.

مهر های جیبی

مهر های جیبی ابعاد و حجم کمتری نسبت به سایز مهر ها دارند و برای مصرف کمتر پیشنهاد میشود. مهر های جیبی شامل مدل لیزری جیبی و ژلاتینی جیبی می شوند. با توجه مهر های لیزری جیبی با مدت زمان 1 ساعت ساخته و تحویل مشتریان می گردد.

مهر های برجسته 

مهر های برجسته طرح شما را با استفاده از دو فلز نر و ماده روی کاغذ برجسته میکنند. مهرهای برجسته بدون رنگ هستند کلیشه های فلزی در همه مهر های برجسته با یک کیفیت هستند و اختلاف قیمت در مدل های مختلف مهر برجسته صرفا به دلیل مدل دستگاه می باشد. مدت زمان تحویل مهر های برجسته 1 الی 2 روز کاری پس از سفارش می باشد.

مهر های حرفه ای

مهر های حرفه ای دستگاه های اتوماتیک مخصوص مهر های ژلاتینی هستند با کیفیت ساخت بالاتر و جنس بدنه فلزی و با استقامت بیشتر برای مصرف زیاد مثل داروخانه ها دفاتر هواپیمایی پست و … به کار برده می شوند.

مهر های تاریخ دار

مهر های تاریخ دار و شماره دار با تاریخ فارسی و لاتین بوده و دستگاه اتوماتیک مخصوص مهر های ژلاتین هستند که فضای وسط مهر را تاریخ یا شماره در بر میگیرد و می توانید در قسمت بالا و پایین آن در مدل مستطیل یا دایره نوشته یا آرم قرار دهید زمان تحویل مهر های تاریخ دار 1 روز کاری میباشد.